Bramkarz Artur Melon bohaterem piłkarskiej drużyny Siarki Tarnobrzeg w meczu z MKS Kluczbork

/PISZ/
 Bramkarz Siarki Artur Melon został bohaterem sobotniego spotkania.
Bramkarz Siarki Artur Melon został bohaterem sobotniego spotkania. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu drugiej ligi Siarka Tarnobrzeg zremisowała na własnym boisku z liderem tabeli MKS Kluczbork 1:1 (0:0).

Prowadzenie dla tarnobrzeżan zdobył w 67 minucie Marcin Stefanik, wyrównał dwie minuty później Marcin Nowacki. W 78 minucie meczu goście stanęli przed olbrzymią szansą zdobycia gola, ale bramkarz Siarki Artur Melon w pięknym stylu obronił rzut karny wykonywany przez Mateusza Ariana. Najsłabszym aktorem sobotniego widowiska był arbiter z Lublina Mateusz Złotnicki, który nie był najlepiej dysponowany, ale co najważniejsze nie wypaczył wyniku spotkania.

W piątek 19 września piłkarze Siarki rozegrają wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec.