Nidzica Dobiesławice strzelała w końcówce

/KAR/
Kamil Markiewicz
W niedzielnym spotkaniu drugiej grupy klasy A, Nidzica Dobiesławice wygrała na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek 2:1.

Nasz zespół przegrywał od 30 minuty 0:1, po golu Grzegorza Dwojaka. Wydawało się, że takim rezultatem to spotkanie może się zakończyć, ale piłkarze z Dobiesławic udowodnili, że potrafią grać do końca. W 87 minucie wyrównującą bramkę zdobył Adam Idziak, a w doliczonym czasie gry zwycięskiego gola strzelił Dominik Jaworski. - Był to najsłabszy nasz mecz w tym sezonie. Konsekwencja w grze do końca spotkania pozwoliła nam w końcówce strzelić gole i wygrać - mówił Stanisław Gruchała, trener Nidzicy.

W niedzielę, 21 września, o godzinie 15, w meczu szóstej kolejki, Nidzica zagra na boisku w Kazimierzy Wielkiej z beniaminkiem Spartakusem II Daleszyce. - Mamy nadzieje, że drużyna z Daleszyc nie będzie zasilona zbyt dużą ilością zawodników z pierwszego zespołu, który występuje w czwartej lidze. Tak naprawdę nie wiemy, jak gra Spartakus. Musimy przed tym pojedynkiem popracować nad sobą. Zawodnicy muszą uwierzyć w siebie - powiedział szkoleniowiec zespołu z Dobiesławic, który powinien mieć w tym meczu do dyspozycji wszystkich graczy. Wynik tego pojedynku, po jego zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA.