Michał Janota: - Korona zaczęła zbyt bojaźliwie

/dor/
Wypowiedzi kieleckich piłkarzy po meczu Śląsk - Korona (1:0).

Paweł Golański, obrońca Korony: - Początek sezonu, jeśli chodzi o sprawy zdrowotne, nie jest dla mnie udany. Jak nie problem z plecami, to ze ścięgnem Achillesa. Mało było czasu, żeby wyleczyć ten uraz. W pierwszej połowie poczułem ból, nie było sensu ryzykować i osłabiać drużyny, dlatego poprosiłem o zmianę. Szkoda, że w drugiej połowie straciliśmy bramkę w momencie, gdy - wydawało się - mieliśmy mecz pod kontrolą.

Radek Dejmek, obrońca Korony: - W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, ale było 0:0. Po przerwie było lepiej, ale po naszym błędzie straciliśmy bramkę. Szkoda, bo mogliśmy wrócić do Kielc z jednym punktem, a tak wracamy z kolejną porażką. Takich goli nie powinniśmy tracić.

Michał Janota, pomocnik Korony: - Patrząc z ławki rezerwowych, nasza gra w pierwszej połowie nie wyglądała dobrze. Zaczęliśmy zbyt bojaźliwie. Nie wiem, z czego to wynikało. Potrafimy grać w piłkę, wymienić kilka szybkich podań, co pokazaliśmy po przerwie. Szkoda, że nie udało się zdobyć bramki i doznaliśmy porażki. Ale były już fragmenty dobrej gry i wierzę, że w kolejnych meczach będziemy zdobywać punkty.