Kamila Justyńska była najlepsza na płotkach. Kolejny lekkoatletyczny talent w Trójce Sandomierz

/dor/
Sandomierzanka Kamila Justyńska na najwyższym stopniu podium po zwycięstwie na 300 metrów przez płotki. Przed nią trener Andrzej Mirek. Sławomir Szydłowski
Kamila Justyńska z Trójki Sandomierz świetnie spisała się na rozegranych w Łodzi międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w lekkiej atletyce.

Zawodnicy z Kielecczyzny wygrali siedem konkurencji, a w sumie wywalczyli siedemnaście miejsc na podium. Na ten dorobek zapracowała między innymi Kamila Justyńska, podopieczna trenera Andrzeja Mirka. Wygrała bieg na 300 metrów przez płotki z rekordem życiowym - 46,75 sekundy. Ponadto wywalczyła drugą pozycję w biegu na 100 metrów z wynikiem - 13,33.

W punktacji klubowej Trójka Sandomierz uplasowała się na 20. pozycji z dorobkiem 6 punktów.