KSZO Junior przegrał z Legią

/mir/
KSZO Junior Ostrowiec przegrał z Legią Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów.

KSZO Junior Ostrowiec - Legia Warszawa 0:3 (0:2), Kamil Anczewski 20, Filip Karbowy 22, Kamil Suchanek 80.

KSZO Junior: Kozłowski - P. Jedlikowski, Mężyk, Świątek, Rutkowski, Bełczowski, J. Jedlikowski, Świrk (77. Michalec), Rola (85. Heba), Wąs (53. Chaba), Wochniak (62. Madej).

Nie było niespodzianki w meczu KSZO Junior z liderem Centralnej Ligi Juniorów Legią Warszawa. Goście dominowali od początku spotkania i wygrali zasłużenie, choć gospodarze też zasłużyli przynajmniej na jedną bramkę. W pierwszej połowie ekipa KSZO Junior zagrała zbyt bojaźliwie, oddając inicjatywę gościom. Ci w 20 minucie po błędzie defensywy KSZO, zdobyli pierwszą bramkę, a dwie minuty później Filip Karbowy popisał się kapitalnym uderzeniem z narożnika pola karnego i było 0:2. Nieco lepiej prezentowali się gospodarze po przerwie. Zagrali odważniej i stworzyli kilka sytuacji podbramkowych, żadnej jednak nie udało się wykorzystać. W 80 minucie Kamil Suchanek ustalił wynik meczu. Jeszcze w ostatniej minucie gospodarz emieli szanse na honorowe trafienie, ale mimo ogromnego zamieszania pod warszawska bramką, żaden z zawodników KSZO nie zdołał skierować piłki do siatki.