Skromna, ale pewna wygrana Radomiaka Radom. Remis Pilicy Białobrzegi

/W.Ł./
Krystain Puton (w biało-zielonym stroju) strzelił zwycięskiego gola dla Radomiaka w meczu ze Starten Otwock.
W meczu jedenastej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Radomiak Radom pokonał 1:0 Start Otwock. Gola na wagę trzech punktów strzelił Krystain Puton w 26 minucie spotkania.

Radomiak Radom - Start Otwock 1:0 (1:0), Krystian Puton 26.

Radomiak: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Karasek, K. Puton, Agu, Radecki (74 W. Puton), Brągiel, Leandro (63 Barzyński), Stanisławski (55 Śliwiński).
Start: Dutkowski - Bobrowski (85 Łuszczyński), Karaś, Pacuszka, Maruszewski, Bylak, Choiński, Żarów (85 Brewczyński), Gwiazda, Zieliński (70 Mroczek), Dukalski.

Nim padła bramka dla Radomiaka, Rossi Leandro trafił piłka w słupek. W 26 min. po zagraniu aleksieja Dubiny do Krystaian Putona, ten drugi pokonał bramkarza Startu. W 45 min. Mateusz Radecki z kilku metrów trafił piłką w poprzeczkę.
W drugiej połowie goście mieli jedną bardzo dogodną okazję do zdobycia bramki. Po błędzie Adriana Karaska, który zbyt krótko zagrał piłkę do bramkarza Michała Kuli, piłkę przejął Paweł Bylak, ale mając tylko przed sobą naszego golkipera posłał futbolówkę obok słupka.
Wygrana lidera jak najbardziej zasłużona, który po 11 kolejkach na 11 punktów przewagi na drugim w tabeli Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Druga nasza drużyna, która rozgrywała mecz w sobotę, Pilica Białobrzegi bardzo szczęśliwie zremisowała na własny m stadionie w Targówkiem Warszawa 3:3, ratując remis w ostanich sekundach meczu po strzale Konrada Rudnickiego.