KSZO Junior Ostrowiec przegrał z Wisłą Kraków

/mir/
KSZO Junior Ostrowiec przegrał z Wisłą Kraków w Centralnej Lidze Juniorów.

Wisła Kraków- KSZO Junior Ostrowiec 2:1 (1:1), Grzegorz Marszalik 45, samobójcza 89 - Karol Rola 16.

KSZO Junior: Kozłowski - Rutkowski, Świątek, Mężyk, P. Jedlikowski, Chaba (55. Zimoląg), J. Jedlikowski, Świrk (90. Boguś), Rola (66. Madej), Bełczowski, Wochniak.

Kolejny raz młodzi piłkarze KSZO doznali pechowej porażki tracąc bramkę w końcówce meczu. Tym razem podopieczni trenera Waldemara Domagały zmierzyli się z rówieśnikami z krakowskiej Wisły i znowu stracili pewny wydawałoby się punkt.

W 16 minucie spotkania dość niespodziewanie nasz wyszedł na prowadzenie, po ładnym strzale Karola Roli. I znowu ostrowieccy gracze niepotrzebnie cofnęli się do obrony. Napór gospodarzy przyniósł efekt w ostatniej minucie pierwszej polowy. Po przerwie nasz zespół umiejętnie się bronił, ale w ostatniej minucie Mężyk interweniował tak pechowo że skierował piłkę do swoje bramki.