Mistrzostwa Polski Młodzików: Medale dla lekkoatletów z klubów ze Stalowej Woli i Kolbuszowej

/ARKA/
Stanisław Lebioda z Victorii Stalowa Wola może cieszyć się z brązowego medalu Mistrzostw Polski Młodzików. Arkadiusz Kielar
W Zielonej Górze lekkoatleci walczyli w Mistrzostwach Polski Młodzików w ramach Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego. W biegu na 2000 metrów złoty medal wywalczył Szymon Zięba z UKS Tiki-Taka Kolbuszowa z czasem 5.44,68, a brąz Stanisław Lebioda z Victorii Stalowa Wola - 5.50,51 (rekord życiowy).

Z klubowych kolegów Lebiody z Victorii w rzucie młotem Patrycja Dul zajęła 12 miejsce - 36,41, a Agata Kotwica 13 pozycję - 36,38, w biegu na 300 metrów 11 miejsce zajęła Małgorzata Osiecka - 42,19 (rekord życiowy), dwudziesta w biegu na 600 m była Natalia Pawłowska - 1.42,16, a 18 miejsce w biegu na 100 m zajął Jakub Dechnik - 11,97.

W biegu na 300 metrów przez płotki szósty był Dawid Jachyra ze Stali Nowa Dęba - 40,49, a na 25 pozycji uplasował się jego klubowy kolega Marcel Prokopiuk - 44,40. Jachyra zajął też 11 miejsce w biegu na 110 m przez płotki - 16,64 (rekord życiowy). 12 miejsce w rzucie oszczepem zajął Dawid Kamiński ze Stali Nowa Dęba - 47, 28 (rekord życiowy).