Dawid Kubiec ze Starachowic zajął trzecie miejsce w międzynarodowym biegu w Piotrkowie Trybunalskim

/dor/
Archiwum organizatora
Dawid Kubiec z Juventy Kobex Starachowice zajął trzecie miejsce w międzynarodowymi biegu w Piotrkowie Trybunalskim, którego trasa liczyła 7,8 kilometra.

W zawodach rywalizowali zawodnicy z Polski i Ukrainy. - Od startu bardzo mocne tempo narzucił Siergiej Okseniuk, które wytrzymało tylko trzech zawodników - ja, Kozłowski i Hołowny. Po 2 kilometrach od stawki odpadł Hołowny. Ostatecznie wygrał Kozłowski, mistrz Polski na 10 km, a ja byłem trzeci - powiedział Dawid Kubiec, biegacz ze Starachowic. Na drugiej pozycji sklasyfikowany został pochodzący z Łucka Siergiej Okseniuk, który na tych zawodach reprezentował LKB Rudnik.

Wyniki: 1. Artur Kozłowski (Sieradz) - 22,52, 2. Siergiej Okseniuk (Łuck/LKB Rudnik) - 23,00, 3. Dawid Kubiec (Juventa Kobex Starachowice) - 23,17, (...), 11. Michał Jamioł (Kielce) - 25,14.