Puchar Polski. Pogoń Staszów pokonała Arbitra Kielce 8:4

/KAR/
We wtorek odbył się jeden mecz czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego. W meczu rozgrywanym w Mniowie, Pogoń Staszów pokonała Arbitra Kielce 8:4. W środę kolejne spotkanie.

Arbiter Kielce - Pogoń Staszów 4:8 (0:4), Cedro 51 z karnego, Gawęcki 65, Gos 80, R. Kowalski - Rzepa 8, 74, Fudalewski 36, Merchut 38, Rogala 42 z karnego, Kopyciński 53, 87, 90.

Arbiter: Żyła (62. Sojka) - Gawęcki, M. Kowalski, Robak, Cedro (57, Szczepanik) - R. Kowalski, Jarmuda (46. Prokop), Woźniczka (46. Półchłopek), Szrek - Gos, Leszczyński.

Pogoń: Głud - Janicki, Baczewski, Merchut (46. Skórski), Forystek (46. Rozmysłowski) - Fudalewski (46. Grabka), Polniak, Belusiak (46. Kopyciński), Stępień - Rogala, Rzepa.

- Wytworzyliśmy sobie dużą przewagę do przerwy. W drugiej połowie Arbitrzy doszli do głosu. Cieszy nasza skuteczność w końcówce. Hat-tricka zdobył Damian Kopyciński - mówił Krzysztof Trela, trener Pogoni.

Pary czwartej rundy: Moravia Morawica - Zdrój Busko-Zdrój, Samson Samsonów - Spartakus Daleszyce, Zenit Chmielnik - Sparta Kazimierza Wielka, Wicher Miedziana Góra - ŁKS Georyt Łagów, KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Alit Ożarów, Stal Kunów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, KSZO II 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz, Neptun Końskie - Korona II Kielce, Zryw Skroniów - TS 1946 Nida Pińczów, GKS Nowiny - Naprzód Jędrzejów, Unia Sędziszów - Wierna Małogoszcz, Lubrzanka Kajetanów - Łysica Akamit Bodzentyn, Klimontowianka Klimontów - Czarni Połaniec, Orlicz Suchedniów - Partyzant Radoszyce - mecze w środę, godz. 15, Skała Tumlin - Granat Skarżysko-Kamienna, boisko w Mniowie, środa, godz. 20.