Niespodziewana porażka piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Świętokrzyskiej

/PK/
Kamil Markiewicz
W zaległym meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Orłem Przeworsk 29:32 (11:15).

AZS: Smagór, Godzwon, Porzucek - Kurek, Kwieciński 2, Rączka 8, Nowakowski 2, Pluciński 4, Rutecki 3, Nowak, Kuraś 4, Żaba-Żabiński, Glita 5, Kozłowski 1.

Dość niespodziewanie w Kielcach zwyciężyli goście. W 11 minucie Politechnika wygrywała 5:3, ale straciła cztery bramki z rzędu i na prowadzenie już nie wróciła. W drugiej połowie Orzeł prowadził już sześcioma golami (13:19 w 35 minucie). Ostatni zryw "akademików" przyniósł remis 25:25 w 52 minucie, ale końcówka należała do zespołu z Przeworska.