Remis Strzelca Chroberz z Czarnocinem, w niedzielę mecz z Rakowem

Redakcja
Odprawa Strzelca przed meczem z Czarnocinem. Na zdjęciu trener Seweryn Sosień ze swoimi podopiecznymi. Archiwum klubu
W poprzedniej kolejce grupy 3 klasy B Strzelec Chroberz zremisował z LZS Czarnocin 2:2 (1:2). Pierwszą bramkę zdobył strzałem z rzutu wolnego Przemysław Suchowiecki w 22 minucie, a drugą Michał Kukla w 89 minucie, po dograniu Damiana Musiała.

Mecz oglądało 110 kibiców. Strzelec znowu nie mógł zagrać w optymalnym składzie. Z powodu urazów nie mogli wystąpić: Szafraniec, Kaczmarczyk, Ciba, J. Doroz, Kwiecień i Gwadera.

Strzelec zagrał w składzie: Płatek - Kasza, Musiał, Pawlikowski, G.Doroz - Kukla, Pieterwas, Wątroba, Góra - Poros, Suchowiecki. Trenerem zespołu jest Seweryn Sosień.

W ten weekend zespół z Chrobrza zagra na wyjeździe z GTS Raków. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11. Wynik tego pojedynku zaraz po jego zakończeniu na WWW.ECHODNIA.EU. Dodajmy, że po rozegraniu sześciu spotkań Strzelec ma na koncie 10 punktów i plasuje się na piątym miejscu w tabeli. Liderem jest Piast Osiek, który w siedmiu spotkaniach zgromadził 16 punktów.