/SzS/
Kontuzji w ekipie Broni doznał Wajih Bouchniba.
Kontuzji w ekipie Broni doznał Wajih Bouchniba. S. Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom wygrali 3:1 z GKP Targówek w Warszawie.

Targówek Warszawa - Broń Radom 1:3 (0:1), Tokaj 84 - Marczak 31, Bojek 72, Nogaj 82.

Broń: Radczenko - Rdzanek, Skórnicki, Wichucki, Ankurowski, Leśniewski (81 Nogaj), Bojek (73 Książek), Bouchniba (38 Titunin), Sałek, Marczak, Nowosielski.

Radomska Broń po serii meczów bez wyjazdowych zwycięstw wygrała na Targówku. Pierwsza połowa była senna w wykonaniu obu drużyn. W 31 minucie faulowany w polu karnym był Wajih Bouchniba. Tunezyjczyk doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Rzut karny na gola zamienił Mariusz Marczak.

W 72 minucie Michał Bojek popisał się ładnym strzałem z dystansu i było 0:2. Trzeci gol padł w 82 min po podaniu Marczaka do Przemysława Nogaja. Co ciekawe ten ostatni był na boisku około 30 sekund i od razu zdobył bramkę.