Zwycięstwo rezerw Vive Tauronu Kielce w Przeworsku

/PK/
Rezerwy Vive Tauronu Kielce odniosły drugie zwycięstwo w rozgrywkach drugiej ligi piłkarzy ręcznych.

Orzeł Przeworsk - Vive Tauron II Kielce 27:36 (17:17)

Vive Tauron II: W. Świąder, Pytlos - Cioroch 5, Fąfara 1, Seweryn 1, Bekier 9, Czechowski, Ciołak 2, Banaś 10, Bernacki, Bis 1, Łukaszewicz 2, Szafarczyk 5.

Kielczanie mieli prawo obawiać się tego meczu, bo w środę Orzeł niespodziewanie pokonał w Kielcach AZS Politechnikę Świętokrzyską. Początek spotkania był po myśli naszej drużyny, która wygrywała 7:3. Orzeł odrabiał jednak straty i jeszcze przed przerwą doprowadził do remisu, a w 43 minucie wygrywał 24:22. Nasi zawodnicy zachowali jednak więcej sił i w ostatnim kwadransie zapewnili sobie pokaźne zwycięstwo.

W innych meczach:Wisła Sandomierz - Grunwald ruda śl. 31:32 (11:15), AZS Politechnika Św. Kielce - Zagłębie Sosnowiec 24:22 (13:9), MOSiR Bochnia - MKS Biłgoraj 39:19 (19:10), zaległy: AZS Politechnika - Orzeł 29:32 (11:15), pauzowała Wanda Kraków.