A-klasowe zespoły z Opatowa i Tarłowa zanotowały remisy

(kar)
Kamil Markiewicz
W niedzielnej kolejce drugiej grupy klasy A oba nasze zespoły zremisowały swoje mecze. OKS Opatów na własnym boisku bezbramkowo z Wisłą Nowy Korczyn, a KS Tarłów na wyjeździe z Victorią Kurozwęki 2:2. KS do przerwy przegrywał 0:2, po golach Mariusza Cecota i Mateusza Zdziucha, ale w drugiej połowie odrobił straty. Gole dla zespołu z Tarłowa strzelili Krzysztof Piwowarski i Grzegorz Dwojak.

WSZYSTKO o piłce nożnej w Świętokrzyskiem

W niedzielę, 26 października, o godzinie 13, nasze zespoły rozegrają mecze jedenastej kolejki. Drużyna z Tarłowa podejmować będzie Zorzę Tempo Pacanów. - W Kurozwękach był to typowy mecz na remis. Co prawda gospodarze prowadzili już 2:0, ale ilość sytuacji podbramkowych była podobna. Oba zespoły wykorzystały po dwie z nich. Przed nami spotkanie z drużyną z Pacanowa, a później z Daleszyc.

Nie ukrywam, że liczymy na zdobycie kompletu punktów w obu meczach. W zespole wszyscy są zdrowi. Nie wiem jedynie, czy zawodników nie zatrzymają zajęcia na uczelniach. Jeśli nie, to będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników - powiedział Robert Tomczyk, trener drużyny z Tarłowa.

Natomiast ekipa z Opatowa zmierzy się na wyjeździe z Agricolą Łoniów. - Po meczu z Wisłą pozostał niedosyt, ponieważ mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Dwa gole mógł strzelić Kamil Łokieć, a jednego Piotr Frańczak. Przed nami trudny wyjazd do Łoniowa. Cieszy nas to, że w każdym spotkaniu prezentujemy się dobrze. W pięciu meczach z rzędu nie straciliśmy bramki i mam nadzieję, że podobnie będzie w pojedynku z Agricolą. Powalczymy o dobry rezultat - mówił Maciej Zygadło, kierownik OKS, który powinien zagrać w komplecie. Do gry powraca pomocnik Bartłomiej Wielgus.