EBS Kielce zremisował z GKS Tychy w meczu 1. ligi futsalu

EBS Kielce - Berland OSiR Komprachcice 5:5 (2:1)

Bramki: dla EBS Łuszcz 2, Król 2, K. Lurzyński.

EBS: Jugo - Łuszcz, Król, E. Lurzyński, K. Lurzyński, Sternak, Góral, Bujak, Łabęcki.

Drużyna EBS Kielce, po niezwykle zaciętym meczu, zremisowała z Berlandem Komprachcice 5:5. Po dwie bramki zdobyli Paweł Łuszcz i Damian Król. - Jest niedosyt, bo mogliśmy się pokusić o zwycięstwo. Prowadziliśmy 3:1, 4:3, 5:4, ale nie potrafiliśmy dowieźć tego wyniku do końca spotkania. Dwie minuty przed końcem goście wyrównali. Szkoda, bo "uciekły" nam dwa ważne punkty. Nadal czekamy na nasze pierwsze zwycięstwo na szczeblu pierwszej ligi. Mam nadzieję, że się doczekamy - powiedział Marcin Kołodziejczyk, trener beniaminka z Kielc.
W najbliższy weekend jest przerwa w rozgrywkach pierwszej ligi ze względu na dzień Wszystkich Świętych.

1. Polkowice 5 15 34-14
2. Nbit 6 13 34-18
3. BSF Bochnia 6 11 25-22
4. Berland 6 11 26-26
5. GKS Tychy 6 9 30-23
6. Futsal Nowiny 6 8 23-19
7. Kamionka 5 7 16-18
8. Wieliczka 6 7 19-23