Skuteczny finisz Stali Kunów

Mirosław Rolak [email protected]
Stal Kunów wygrała w minioną niedzielę z Astrą Piekoszów. Zwycięstwo nie przyszło jednak kunowianom łatwo, bo losy meczu ważyły się do końcowych minut. W najbliższą niedzielę Stal jedzie do Samborca i tam też łatwego meczu nie będzie.

Spotkanie z Astrą miało być rehabilitacją po wysokiej porażce w Koprzywnicy. Początek meczu nie zapowiadał poź-niejszej "nerwówki", bo gospodarze przeważali i stwarzali dogodne sytuacje. W 43 minucie po faulu na Dylewskim sędzia podyktowął rzut karny wykorzystany przez Karola Kostrzewę. Problemy zaczęły się po przerwie, bo goście wyrównali i mieli kolejne okazje. Na szczęście w końćowce meczu celnie strzelił głową Dylewski.

- Byliśmy w drugiej połowie nieskuteczni, bo można było uniknąć nerwowej końcówki - powiedzial trener Stali, Tomasz Siczek.

W Samborcu Stal zagra w pełnym składzie z pauzującym w poprzedniej kolejce za żółte kartki Robertem Haraźnym.

Drugi nasz zespół, rezerwy KSZO 1929 Ostrowiec (w niedzielę przegrał w Bielinach z Nidzianka 2:6) podejmuje Koprzywinkę. Rezerwy zagrają bez wzmocnień z pierwszego zespołu, bo o tej samej porzez KSZO 1929 gra z Wolanią.