Czarni Połaniec zremisowali z Porońcem Poronin. Trener dumny z gry

(KAR)
Kamil Markiewicz
Czarni Połaniec zremisowali na wyjeździe z Porońcem Poronin 1:1. Gola dla naszej drużyny strzelił Piotr Mazurkiewicz. Gospodarze po chwili wyrównali.

Tomasz Kiciński, Czarni:

- Ciszy to, że wywieźliśmy punkt z Poronina, choć mogliśmy się nawet pokusić o zwycięstwo, ponieważ mieliśmy ku temu sytuacje. Jestem dumny z tego, jak zawodnicy zaprezentowali się w tym meczu.

Poroniec Poronin - Czarni Połaniec 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Piotr Mazurkiewicz 62 min., 1:1 Mariusz Łyduch 64.

Poroniec: Jękot - Prokop, Bartos, Piszczek, Nowobilski - Zielonka, Senderski, Łybyk (76. Lizak), Żurawski - Łyduch (72. Gadzina), Leszczak (64. Kępa).

Czarni: Dydo 8 - Krępa 7, Korona 9, Pydych 9, Dyl 8 - Wolan 8, Cecot 7 (55. Kabata 5), Obierak 9, Mazurkiewicz 8 (85. Ferens nie klas.) - Korzępa 8 (75. Materkowski 4), Kamiński 8.

Kartki: żółte: Nowobilski (Poroniec); Cecot, Wolan (Czarni). Sędziował: Radosław Wilk z Krakowa. Widzów: 150.

Już w 5 minucie goście mogli objąć prowadzenie. Po silnym strzale Mariusza Korzępy piłka trafiła w poprzeczkę.

W 58 minucie gola mógł strzelić Piotr Mazurkiewicz, który minął obrońcę i znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy, jednak po jego uderzeniu piłka minęła bramkę Porońca. W 62 minucie Czarni objęli prowadzenie. Piotr Kamiński po rajdzie z piłką zagrał do Mazurkiewicza, który pokonał bramkarza gospodarzy Adriana Jękota. Niestety chwilę później Mariusz Łyduch doprowadził do wyrównania.