Za dużo przestojów, by wygrać. Przegrana KSZO w Młodej Lidze

To było jedno z lepszych spotkań KSZO w Młodej Lidze, jednak komplet punktów pojechał do Legionowa. Po czterech kolejkach, KSZO pozostaje nadal bez punktu.
Młoda Liga: KSZO Ostrowiec - Legionovia 1:3

KSZO Ostrowiec - Sk bank Legionovia Legionowo 1:3 (25:23, 16:25, 22:25, 22:25)
KSZO: Mazur, Tobiasz, Stefańska, Grzelak, Nowak, Urbańska, Semeniuk (libero) oraz Kowalska.
Legionovia: Chojnacka, Gajewska, Alagierska, Omelaniuk, Jędrzejewska, Paszyńska, Pietraszkiewicz (libero) oraz Owusa, Nowak.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęły gospodynie, prowadząc 5:1, 8:2, jednak rywalki zdołały doprowadzić do remisu po 16, a po asie Katarzyny Jędrzejewskiej wyszły nawet na prowadzenie. Ostrowczanki szarpnęły raz jeszcze i wygrały tę partię do 23. W drugim secie już przy stanie 3:2 dla KSZO o czas poprosił szkoleniowiec gości. To podziałało mobilizująco, bowiem Legionovia odskoczyła na kilka punktów (7:11, 11:15, 12:18). Gdy na zagrywkę weszła Aleksandra Omelaniuk, trzykrotnie popisała się punktową zagrywką, a KSZO ostatecznie uległ do 16. Trzeci set od początku przebiegał pod dyktando gości. Przy stanie 15:20, drugi czas wziął szkoleniowiec KSZO, a uwagi były na tyle skuteczne, że doszło do remisu po 20. W końcówce skuteczniejsze były jednak przyjezdne i wygrały seta do 22. W czwartym secie ogromne problemy z przyjęciem miały przyjezdne. Punktowe zagrywki Urbańskiej, Mazur i Nowak dały KSZO prowadzenie 14:6, 15:10, 19:13. I gdy wydawało się, że dojdzie do tie-breaka, ostrowczanki stanęły. Rywalki doprowadziły do remisu po 22 i skutecznie zakończyły także trzy kolejne akcje.
W innym meczu grupy C: Developres Rzeszów - Budowlani Łódź 3:0.