Tenisistki stołowe SPAR-Zamku Tarnobrzeg nadal niepokonane

/DASZ/
Li Qian zaprezentowała w środowym spotkaniu rewelacyjny poziom gry.
Li Qian zaprezentowała w środowym spotkaniu rewelacyjny poziom gry. Grzegorz Lipiec
W środowym rozegranym awansem meczu ekstraklasy tenisa stołowego kobiet drużyna SPAR-Zamek Tarnobrzeg -pokonała Zamer Polmlek Lidzbark Warmiński 3:1.

Wyniki gier: Li_Qian - Maja Krzywicka 3:0 (11:3, 11:3, 11:3), Natalia Patryka - Monika Pietkiewicz 3:0 (11:8, 12:10, 11:9), Roksana Załomska - Alina Arlouskaja 1:3 (11:3, 9:11, 2:11, 11:13), Li Qian - Monika Pietkiewicz 3:0 911:5, 11:4, 11:4).

Tarnobrzeska drużyna śrubuje rekord, bowiem nie przegrała spotkania w ekstraklasie już od ponad czterech lat.

Kolejny raz klasę zaprezentowała Li_Qian, która w pięknym stylu bez straty seta pokonała nie tylko Maję Krzywicką, ale i mającą za soba występy w Bundeslidze byłą zawodniczkę tarnobrzeskiego klubu Monikę Pietkiewicz.

Pietkiewicz przegrała w Tarnobrzegu dwie gry, bwiem po najładniejszym pojedynku meczu uległa Natalii_Partyce. Mocno natomiast zawiodła Roksana Załomska, która w pierwszym secie nadspodziewanie łatwo pokonała Białorusinkę Alinę Arlouskaję.

W drugiej partii Załomskiej zabrakło cierpliwości i zamiast prowadzić wyminę piłek chciała szybko i efektownie kończyć akcje. W efekcie atakowała w siatkę lub w aut. Trzecią partię Białorusinka pewnie wygrała, a w czwartej trwała zażarta walka. Załomska nie wykorzystała dwóch meczboli i przegrała.

Po meczu z Lidzbarkiem nasza drużyna udała się w drogę na Węgry gdzie piątkowy wieczór zmierzy mecz w spotkaniu Ligi Mistrzyń z zespołem AC Szekszard.