KSZO nadal bez punktów w Młodej Lidze

Redakcja
Kamil Markiewicz
Po czterech kolejkach, KSZO nadal pozostaje bez punktu. Choć w meczu przeciwko Legionovii miały wiele okazji, by zmienić ten stan rzeczy, była porażka 1:3.

Niedzielne spotkanie z Legionovią bardzo dobrze rozpoczęły gospodynie, prowadząc 5:1, 8:2, jednak rywalki zdołały doprowadzić do remisu po 16, a po asie Katarzyny Jędrzejewskiej wyszły nawet na prowadzenie. Ostrowczanki szarpnęły raz jeszcze i wygrały tę partię do 23. W drugim secie, gdy na zagrywkę weszła Aleksandra Omelaniuk, trzykrotnie popisała się punktową zagrywką, a KSZO ostatecznie uległ do 16. Trzeci set od początku przebiegał pod dyktando gości. W czwartym secie ogromne problemy z przyjęciem miały przyjezdne. Punktowe zagrywki Urbańskiej, Mazur i Nowak dały KSZO prowadzenie 14:6, 15:10, 19:13. I gdy wydawało się, że dojdzie do tie-breaka, ostrowczanki stanęły. Rywalki doprowadziły do remisu po 22 i skutecznie zakończyły także trzy kolejne akcje. Teraz podopieczne trenera Wojciecha Gawrona zmierzą się we własnej hali z Developresem Rzeszów. Mecz rozegrany zostanie nietypowo, bo we wtorek, 25 listopada, o godzinie 17. Wstęp na spotkanie - wolny.