King Wilki Morskie Szczecin pokonane w Tarnobrzegu

/gli/
Radość koszykarzy Jeziora Tarnobrzeg po końcowej syrenie.
Radość koszykarzy Jeziora Tarnobrzeg po końcowej syrenie. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu ósmej kolejki Tauron Basket Ligi koszykarze Jeziora Tarnobrzeg wygrali 95:85 z King Wilkami Morskimi Szczecin. To drugie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Zbigniewa Pyszniaka.

JEZIORO TARNOBRZEG - King Wilki Morskie Szczecin 95:85 (16:22, 20:21, 34:23, 25:19)

Jezioro: Johnson 28, Williams 17, Miller 13, Patoka 11, Kozłow 11, Młynarski 9, Wysocki 6, Morawiec.

King Wilki Morskie: Rosario 20, Kikowski 13, Flieger 11, Releford 11, Kowalenko 11, Harris 7, Mazur 5, Gregory 4, Majcherek 3.

Koszykarzy z Tarnobrzega poprowadził do zwycięstwa Dominique Johnson, który rzucił 28 punktów, grając przez całą drugą połowę na wysokiej skuteczności rzutowej. Trzeba także przyznać, że po słabej pierwszej połowie podopieczni Zbigniewa Pyszniaka deklasowali rywali w kolejnych 20 minutach spotkania. "Jeziorowcy" szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie, które nie oddali do końcowej syreny. Drugie zwycięstwo z rzędu tarnobrzeżan stało się faktem.