Siatkarze STS Skarżysko-Kamienna przegrali z Czarnymi Wirex Rząśnia

(Pst)
Drugoligowi siatkarze STS Skarżysko-Kamienna gładko i szybko przegrali na wyjeździe z Czarnymi Wirex Rząśnia 0:3.

Czarni Wirex Rząśnia - STS SKARŻYSKO-KAM. 3:0 (25:9, 25:14, 25:18)

STS: H. Kuźdub, R. Kuźdub, Brojek, Michalczak, Kacprzak, Pastuszka, Kowalik (libero) oraz Brodawka, Bucki.

Skarżyszczanie pojechali do Rząśni w dziewięciu. Nie zagrali tam: Marcin Szumielewicz (studia), Michał Waligóra (praca) oraz Jakub Tyszko (problemy zdrowotne).
Spotkanie potoczyło się bez większej historii. Pierwsze dwa sety STS przegrał gładko. W miarę wyrównaną walkę nasi siatkarze prowadzili z gospodarzami tylko do połowy trzeciej partii. W końcówce ci nie pozostawili im jednak najmniejszych złudzeń. - Dobrze przyjmowali naszą zagrywkę, skutecznie rozgrywali oraz atakowali. Co tu dużo mówić, po prostu przegraliśmy z kretesem - powiedział trener STS Krzysztof Makaryk. a
W innych meczach: MKS Kalisz - AZS Uniwersytet Łódzki 3:0, Exact Systems Norwid Częstochowa - Lechia Tomaszów Maz. 3:2, Wilki Wilczyn - Bzura Ozorków 3:0. Pauza SMS PZPS II Spała.
1. Kalisz 7 20 21:3
2. Wilki 7 18 20:7
3. Lechia 7 13 15:10
4. Czarni 7 12 14:10
5. Spała II 7 11 13:14
6. Norwid 7 9 12:14
7. AZS UŁ 7 6 8:15
8. Bzura 8 6 7:19