KSZO Junior przegrał z Cracovią

Redakcja
W tej kolejce drużyna KSZO Junior Ostrowiec zremisowała na wyjeździe z Cracovią, a Korona Kielce przegrała w Rzeszowie ze Stalą 1:3.

Cracovia - KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (1:0)

Bramki: Ceglarz 30 - Wochniak 52.

KSZO Junior: Kozłowski - P. Jedlikowski, Świątek, Mężyk, Rutkowski, Zimoląg, J. Jedlikowski, Rola (71. Madej), Wochniak, Wąs(79. Świrk), Bełczowski.

W Krakowie KSZO Junior w pełni zasłużył na jeden punkt. W pierwszej połowie goście nie potrafili wykorzystać kilku sytuacji sam na sam z bramkarzem. Cracovia także miała wiele okazji i jedną z nich wykorzystała. Po zmianie stron mecz nadal toczył się w dobrym tempie, a w 52 minucie kapitalnie zachował się Kamil Wochniak i było 1:1. W 78 minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

W następnej kolejce, 29.11: KSZO Junior - Stal Mielec (12)