Siatkarze z Łomna obejrzą mecz siatkarzy Effectora Kielce w PlusLidze

(kar)
Szkoła Podstawowa z Łomna spisała się bardzo dobrze - zajęła drugie miejsce w turnieju dziewcząt rozegranym w Mircu. archiwum prywatne
Rozegrany został drugi festiwalu mini-piłki siatkowej szkół podstawowych o puchar marszałka województwa świętokrzyskiego.

W Mircu rywalizowały dziewczęta, a we Wzdole Rządowym chłopcy. Duży sukces odniosła drużyna z Łomna, która zajęła drugie miejsce w rywalizacji dziewcząt. Wyniki chłopców, grupy A: Osiny - Niekłań 1:2, Osiny - 1 Busko-Zdrój 1:2. Klasyfikacja: 1. Busko-Zdrój, 2. Wzdół Rządowy, 3. Skarżysko-Kamienna, 4. Szkoła Podstawowa Niekłań, 5-6. Szkoła Podstawowa Dobro-mierz, Szkoła Podstawowa Osiny. Wśród najlepszych zawodników turnieju znalazł się Maciej Kosno (Osiny).

Wyniki dziewcząt: grupa A: Kluczewsko - Osiny 2:0, Niedźwice - Osiny 2:0. Klasyfikacja: 1. Kluczewsko - 4 punkty, 2. Niedźwice - 3, 3. Osiny - 2.

Wyniki grupy B: Radoszyce - Łomno 1:2, 13 Skarżysko-Kamienna - Łomno 1:2. Klasyfikacja: 1. Łomno - 4, 2. Skarżysko, 3. Radoszyce - 2. Finał: Łomno - Kluczewsko 1:2. Klasyfikacja: 1. Kluczewsko, 2. Szkoła Podstawowa Łomno, 3. Niedźwice, 4. Skarżysko-Kamienna, 5-6. Radoszyce, Osiny. Wśród najlepszych zawodniczek znalazły się Natalia Jagiełło z Łomna oraz Oliwia Bonio z Osin. Najlepsze zespoły obejrzą mecz Effectora Kielce w PlusLidze. Nagrodę ufundował marszałek Adam Jarubas.