Trzecią wygraną z rzędu odnieśli w niedziele piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec.

KSZO Odlewnia Ostrowiec - Olimpia Piekary Śląskie 25:22

KSZO Ostrowiec - MKS Olimpia Piekary Śląskie 25:22 (11:13)

KSZO: Drabik, Szewczyk - Jeżyna 1, Afanasjev 3, Świeca 5, T. Pomiankiewicz 5, Biskup 1, Wojkowski 8, Kalita 2.

Olimpia: Kowalczyk - Parzonka 1, Smolin 3, Kurzawa 2, Chromy 3, Chojniak 1, Włoka 1, Fidyt 1, Cieniek 3, Rosół 2, Gogola 1, Kempys 4.

Rzuty karne: KSZO 3/3, Olimpia 2/1
Kary: KSZO 2min., Olimpia 6min.

Przez pierwsze 150 sekund to gracze KSZO utrzymywali się przy piłce, jednak bez efektu bramkowego. Wynik otworzył dopiero w 3 minucie Tomasz Pomiankiewicz. Grający z polotem gospodarze szybko wypracowali sporą przewagę, prowadząc w 11 mincuei 7:2. Niestety, wystarczyły cztery kolejne minuty, by na tablicy widniał remis po 7. Do końca pierwszej połowy wynik oscylował bądź wokół remisu, bądź skromnej przewagi Olimpii. Na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu gości 13:11. W szatni trener Malinowski wstrząsnął zespołem, a ten po siedmiu minutach doprowadził do remisu po 15. Dobrze prezentował się w tej części gry Adrian Wojkowski, który rzucał z naprawdę trudnych sytuacji. W bramce z kolei świetnymi interwencjami wspomagał zespół Karol Szewczyk. W 43 minucie KSZO wyszedł na prowadzenie 19:18 i nie oddał go już do końca, wygrywając ostatecznie 25:22.