Rezerwy Vive Tauronu Kielce przegrały w Krakowie

/PK/
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych Wanda Kraków pokonała Vive Tauron II Kielce 31:27.

Wanda Kraków - Vive Tauron II Kielce 31:27 (14:12)

Vive Tauron II: Pytlos, W. Świąder, Markowski - Grabowski 6, Fąfara 4, Bekier 6, Czechowski 5, Bernacki, Siedlarz 3, Nowak, Bis 3, Ciołak, Łukaszewicz, Banaś, Cioroch.

W 10 minucie Wanda wygrywała 7:2, a w 26 już 14:7. Jednak kielczanie zagrali świetnie w końcówce tej części gry, przycisnęli rywali obroną, mieli kilka przechwytów, skontrowali i zdobyli pięć bramek z rzędu.
Dobrą grę kontynuowali na początku drugiej połowy, doprowadzając w 44 minucie do remisu 20:20. Od stanu 22:22 w 49 minucie gospodarze zdobyli jednak sześć bramek z rzędu, co rozstrzygnęło mecz.