Sandomierscy karatecy z medalami w Mielcu

/MLE/
Sandomierscy karatecy z pucharami
Sandomierscy karatecy z pucharami archiuwm prywatne
Sandomierscy karatecy świetnie spisali się na Otwartych Mistrzostwach Polski Południowej Full Contanct w Mielcu. Zawodnicy z Sandomierskiego Klubu Karate, na co dzień trenowani przez senseja Andrzeja Orłowskiego (4 dan) zajęli czołowe miejsca.
Maciek Skobel na podium stanął na trzecim miejscu w kategorii kumite chłopców (14-15 lat, minus 55 kilogramów)

Wiktoria Krakowiak zajęła pierwsze miejsce w kategorii kumite dziewcząt (10-11 lat, minus 35 kilogramów). Z kolei Ilona Wrona uplasowała się na trzecim miejsce w tej samej kategorii, ale minus 35 kilogramów. Janek Kras na podium zajął trzecie miejsce w kategorii kumite chłopców (10-11 lat, minus 40 kilogramów). Maciek Skobel na podium stanął na trzecim miejscu w kategorii kumite chłopców (14-15 lat, minus 55 kilogramów). Bartłomiej Czop zdobył trzecią lokatę w kategoria kumite senior.

W zawodach brało udział 186 zawodników z kilkunastu klubów z Polski oraz kilku klubów z Białorusi i Rosji. - Kolejnym sprawdzianem naszych karateków będzie styczniowy turniej karate w Rzeszowie - mówi Andrzej Orłowski.

Sandomierscy karatecy już tradycyjnie rozpoczną Nowy Rok od treningu 1 stycznia o godzinie 12 na sandomierskiej Starówce.