Druga liga siatkarzy. STS Skarżysko żegna rok porażką w Ozorkowie, "szpital" w zespole

/PST/
freeimages.com
W ostatnim meczu w tym roku drugoligowi siatkarze STS Skarżysko-Kamienna przegrali na wyjeździe z Bzurą Ozorków 0:3.

Bzura Ozorków - STS Skarżysko-Kamienna 3:0 (25:18, 25:19, 25:12)

STS: Brojek, Pastuszka, H. Kuźdub, R. Kuźdub, Bucki, Michalczak, Kowalik (libero) oraz Tyszko, Waligóra.

Choroby dotknęły skarżyski zespół. Problemy zdrowotne wyeliminowały z wyjazdu Piotra Brodawkę, także libero Karol Kowalik grał przeziębiony. STS toczył z gospodarzami wyrównaną walkę do połowy dwóch pierwszych setów, w końcówkach zdecydowanie odstawał. Trzecia odsłona nie miała większej historii, gładko wygrała ją Bzura.

- Trenujemy teraz do wtorku, ponownie na zajęciach spotykamy się zaraz po świętach. Nie planujemy dłuższych przerw. Ten czas chcemy wykorzystać na to, by poprawić mankamenty - tłumaczył grający trener STS Piotr Brojek.

W pozostałych spotkaniach: Czarni Wirex Rząśnia - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0, SMS PZPS II Spała - LUKS Wilki Wilczyn 3:0, AZS Uniwersytet Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3, pauzował MKS Kalisz.

1. Wilki Wilczyn 11 27 29:11
2. MKS Kalisz 10 26 27:6
3. Czarni Rząśnia 10 21 23:11
4. Lechia Tomaszów M. 10 19 22:14
5. SMS PZPS II Spała 11 15 19:23
6. Norwid Częstochowa 11 14 20:24
7. Bzura Ozorków 11 11 14:24
8. Uniwersytet Łódzki 11 9 13:26