Mamy dla Was 1000 darmowych biletów na mecze Effectora

(kar)
Redakcja "Echa Dnia" wraz z klubem Effector Kielce przy-gotowali dla państwa noworoczny prezent - 1000 darmowych wejściówek na mecze kieleckiej drużyny w PlusLidze. Po 500 na środkowy mecz z Lotosem Trefl Gdańsk (początek, godz. 18) oraz na sobotnie spotkanie z BBTS Bielsko-Biała (godz. 17).

Aby je zdobyć, wystarczy zebrać trzy kupony, które dostępne będą w naszej gazecie w piątek, sobotę i w poniedziałek (2,3 oraz 5 stycznia). Z kompletem kuponów należy zgłosić się do Biura Konkursów "Echa Dnia" przy ulicy Targowej 18 w Kielcach (parter), w poniedziałek lub środę i odebrać wejściówki. Każda z pierwszych 500 osób otrzyma zaproszenia na oba spotkania.

W niedzielę o godzinie 18, Effector zagra na wyjeździe w meczu PlusLigi z AZS Częstochowa. W tym tygodniu zmienił się trener naszych rywali. Marka Kardosa zastąpił były przyjmujący reprezentacji Polski Michał Bąkiewicz, który od 2013 roku był zawodnikiem częstochowskiej ekipy, ale z powodu kontuzji zakończył karierę zawodniczą.

Kielecka drużyna w Częstochowie zagra bez przyjmujące-go Humberto Machacona, który doznał urazu barku w pucharowym spotkaniu z Banimek-sem Będzin. Pozostali gracze będą do dyspozycji trenera Dariusza Daszkiewicza. - Będziemy chcieli powalczyć o zwycięstwo, ponieważ AZS, to przeciwnik w naszym zasięgu. Co prawda przegraliśmy z nim we własnej hali 0:3, ale w każdym secie toczyła się wyrównana walka. Przerwa świąteczna pozwoliła nam odpocząć - mówi szkoleniowiec.

Effector w tym tygodniu rozegrał w Kielcach dwa spotkania kontrolne. W poniedziałek z Wartą Zawiercie i we wtorek z AGH Kraków. Oba wygrał, kolejno 2:0 (żeby zdobyć punkt drużyna musiała wygrać dwie akcje) i 4:0.