Udane starty lekkoatletów z klubów ze Stalowej Woli i Nowej Dęby

/ARKA/
Oliwia Pakuła (z prawej) z bardzo dobrej strony pokazała się w zawodach w Łodzi. Archiwum
Reprezentanci klubów z naszego regionu bardzo dobrze zaprezentowali się w II Mityngu Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki.

Nasi lekkoatleci w halowych zawodach w Łodzi stawali na podium. Oliwia Pakuła z Victorii Stalowa Wola wygrała biegi na 200 i 400 metrów. Na tym pierwszym dystansie z rekordem życiowym - 26,56, a na drugim z czasem 59,49, tu druga była inna biegaczka Victorii, Angelika Sarna - 1.00,64. W biegu na 800 m trzecia była Aleksandra Barszcz z Victorii - 2.24,71, także trzecie miejsce, na 1500 m, zajęła Sylwia Bąba ze Stali Nowa Dęba - 4.59,59.

Wśród panów bieg na 400 m wygrał Kamil Gurdak ze Stali Nowa Dęba - 49,58, drugi na 200 m był Dawid Olszowy ze Sparty Stalowa Wola - 22, 93. W biegu na 800 m piąty był Łukasz Sabat (Sparta) - 1.57,35, na dalszych miejscach uplasowali się jego koledzy Edward Sudoł i Robert Fila. W trójskoku piąty był Kamil Pęcak (Victoria) - 14,11 m.