Wysoka wygrana Broni. W czwartek nowy napastnik (WIDEO)

/SzS/
Dobre spotkanie z Ostrovią rozegrał Wajih Bouchniba
Dobre spotkanie z Ostrovią rozegrał Wajih Bouchniba S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom pokonali w meczu kontrolnym Ostrovię Ostrów Mazowiecka 7:1.

BROŃ RADOM - OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA 7:1 (3:0)
Bramki: Marczak 8, 59, Nowosielski 33 z karnego, 43, Ankurowski 65, Leśniewski 67, Bojek 80 - Ciach 88.

Broń: Budzikur (60 Przytuła)- Krukowski (46 Wieczorek), Skórnicki (8 Ankurowski), Gorczyca, Dobosz (46 Wichucki), Bojek (46 Leśniewski), Bouchniba, Sałek (46 Wicik), Lekgari, Marczak (60 Więcek), Nowosielski (46 Stefański).

Wynik na pewno może cieszyć Tomasza Dziubińskiego, trenera Broni, ale martwi kontuzja, jakiej doznał już w 8 minucie meczu podstawowy obrońca Mikołaj Skórnicki (mięsień dwugłowy).

Radomianie szybko dobrali się do Ostrovii, która gra w mazowieckiej czwartej lidze i już do przerwy Mariusz Marczak i Piotr Nowosielski strzelili trzy gole. Po przerwie "broniarze" nadal lali gości i ostatecznie skończyło się na siedmiu golach. W Broni testowanych było dwóch graczy, bramkarz Pogoni Siedlce Karol Budzikur i pomocnik z Botswany Pako Lekgari. Obaj zostają do soboty i zagrają w kolejnym test-meczu z liderem czwartej ligi Oskarem Przysucha. W czwartek na testach w Broni ma się pojawić napastnik z Białorusi, Kiriłł Szriejtor. W Polsce grał w Elanie Toruń.