Mecz kontrolny: Wisła Puławy - Radomiak Radom 2:1.

/W.Ł./
Dwaj Brazylijczycy, Rossi Leandro z Radomiaka (z lewej) i  Raphael Carioca z Wisły, strzelcy goli w meczu kontrolnym.
Dwaj Brazylijczycy, Rossi Leandro z Radomiaka (z lewej) i Raphael Carioca z Wisły, strzelcy goli w meczu kontrolnym. Włodzimierz Łyżwa
W piłkarskim meczu kontrolnym drugoligowa Wisła Puławy pokonała lidera trzeciej ligi Radomiaka Radom 2:1.

Wisła Puławy - Radomiak Radom 2:1 (1:1), Raphael Carioca 45, Piotr Charzewski 63 z karnego - Rossi Leandro 32.

Wisła Puławy: (I tercja) Michał Leszczyński - Chris Edwards, Michał Budzyński, Mateusz Pielach, Konrad Szczotka - Piotr Charzewski, Łukasz Furga, Cwetan Filipow, Patryk Dobrowolski, Konrad Nowak - Raphael Carioca. (II tercja) Leonid Otczenaszenko - Rafał Lisiecki, Norbert Jędrzejczyk, Kacper Jaroszek, Sebastian Wrzesiński - Tomasz Sedlewski, Maciej Machalski, Adrian Popiołek, Arkadiusz Maksymiuk, Iwan Łytwyniuk - Raphael Carioca (46 Jarosław Niezgoda). (III tercja) Nazar Peńkoweć - Damian Osiak, Michał Bernat, Mateusz Pielach, Karol Barański - Szymon Martuś, Michał Budzyński, Paweł Staszczak (75 Patryk Dobrowolski), Piotr Charzewski, Dawid Pożak - Jarosław Niezgoda.

Radomiak Radom: Michał Kula (31 Piotr Banasiak, 61 Adamczyk) - Wojciech Serodziński (31 Jakub Cieciura, 60 Damian Szewczyk), Aleksiej Dubina (65 Filipowicz), Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski (65 Michał Janik) - Michał Kiełtyka (46 Maxwell Mxolizi), Daniel Winiarski (46 Chinonso Agu), Mateusz Radecki (46 Karol Kucharski), Dariusz Brągiel (46 Stróżka) - Leândro (46 Kacper Wnuk), Przemysław Śliwiński (46 Szymon Stanisławski).

- Jestem zadowolony z gry swoich piłkarzy, mniej z wyniku, bo nieznacznie przegraliśmy. Długimi momentami graliśmy dobrze, ale były też słabe momenty. Wisła grając na trzy składy grała bardzo agresywnie i wysokim presingiem, dlatego nie mieliśmy za dużo miejsca za rozgrywanie piłki. Przy stałych fragmentach gry za dużo było błędów w kryciu. W piątek rozegramy kolejny mecz kontrolny z innym drugoligowcem Legionovią w Legionowie - powiedział po meczu z Wisłą, Jacek Magnuszewski, trener Radomiaka.

W radomski zespole testowany był Michał Kiełtyka z Puszczy Niepołomice. - Zostaje z nami i zagra w piątek z Legionovią - dodał trener Magnuszewski.