KSZO 1929 uległ Wiśle, w piątek mecz z rezerwami Legii

(dor)
Jakub Kapsa zdobył dwie bramki dla KSZO 1929 Ostrowiec w przegranym 2:4 sparingu z Wisłą Sandomierz, liderem III ligi. kszo1929ostrowiec
W środę w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się mecz kontrolny dwóch naszych trzecioligowców. KSZO 1929 przegrał z Wisłą Sandomierz 2:4. Obydwie bramki dla zespołu prowadzonego przez Rafała Lasockiego zdobył Jakub Kapsa.

KSZO 1929 Ostrowiec zagral w następującym składzie: I połowa: Zacharski - Stachurski, Czajkowski, Grunt, Łatkowski - Ryński, Kijanka, Sulima, Nogaj - Dziadowicz - Kapsa; II połowa: Zacharski - Kijanka, Nowik, Sudy, Gajewski - Gardynik, Wójtowicz, Mąka, Gajos - Stawiarski - Kosowski.

Trener gospodarzy w meczu kontrolnym z liderem trzeciej ligi wystawił parktycznie dwie jedenastki. Zależało mu na tym, że wszyscy zawodnicy mogli zaprezentować się w tym pojedynku.
W KSZO 1929 zagrali Da-mian Nogaj, który trafił tam na zasadzie transferu definitywnego właśnie z Wisły Sandomierz oraz Konrad Wójtowicz, ostatnio występujący w Łysicy Akamit Bodzentyn. W dalszym ciągu testowany jest Michał Gajos, pomocnik Granatu Skarżysko-Kamienna.

Piłkarze KSZO 1929 kolejny mecz kontrolny rozegrają w piątek o godzinie 17, a nie jak pierwotnie planowano w sobotę. Zmierzą się z rezerwami Legii Warszawa. Mecz odbędzie się w Radomiu na stadionie miejscowej Broni.