Broń Radom - Oskar Przysucha 3:6. Słaba gra gospodarzy (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu Broń- Oskar. Damian Sałek walczy o piłkę z Cezarym Czpakiem
Fragment meczu Broń- Oskar. Damian Sałek walczy o piłkę z Cezarym Czpakiem S. Szymczak
W sparingowym meczu piłkarskim, Broń Radom przegrała z liderem czwartej ligi, Oskarem Przysucha.
Broń - Oskar

Broń Radom - Oskar Przysucha 3:6

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA 3:6 (2:2), Szriejtor 33, Bouchniba 40 z karnego, Marczak 50 - Czpak 28, Skałbania 38, 63, J. Sapieja 54, Najdzik 60, Jakubczyk 90.

Broń: Budzikur- Wieczorek, Gorczyca (46 Krukowski), Ankurowski (70 Dobosz), Wichucki, Lesniewski (46 Bojek), Sałek, Bouchniba (46 Wicik), Nowosielski (46 Rak), Marczak (68 Nowosielski), Szrijtor (80 Stefański).

Oskar (I połowa): Dadasiewicz (44' Adamczyk) - Rdzanek, Moskwa, Kornacki - Obuch, Wiatrak, Czpak, Jaworski, Grylak - Płuciennik, Skałbania Oskar (II połowa): Adamczyk - Włodarczyk, Moskwa, Rdzanek - Sapieja, Wiatrak, Czpak (70' Płuciennik), Najdzik, Kornacki - Jakubczyk, Skałbania (75' Nowak)

Bardzo dobry mecz w wykonaniu zespołu z Przysuchy. Broń popełniała katastrofalne błędy w obronie, a Oskar pewnie na tym korzystał.

- To nie jest usprawiedliwienie, że mamy za sobą ciężki tydzień i w defensywie zabrakło Mikołaja Skórnickiego. Konsekwencje tak słabej gry na pewno będą - mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.

- Zwycięstwo nad trzecioligowcem cieszy, ale szkoda, że za mecze sparingowe nikt nie przyznaje nam punktów - powiedział Bolesław Strzemiński, trener Oskara.