Skwarliński wzmocnieniem Kamiennej Brody, Star gra sparing z KSZO Junior

Dorota Kułaga [email protected]
Pomocnik Kamiennej Brody Krystian Kanarski z dobrej strony pokazał się w sobotnim meczu kontrolnym z Wisłą Sandomierz. archiwum
Kamienna jest zdecydowanym liderem po jesieni i jej cel na rundę rewanżową może być jeden - awans do czwartej ligi. Podopieczni trenera Adriana Sobczyńskiego mają już za sobą mecz kontrolny z Wisłą Sandomierz, liderem trzeciej ligi. Spotkanie odbyło się w Ożarowie, zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla Kamiennej zdobył Kacper Maciejczak.

Zespół z Brodów zagrał w następującym składzie: Duda - Dąbrowski, Gruszka, Sado, Kozera - Kanarski, Spadło, Skwarliński, Maciejczak, Kil-jański - Tobiszewski oraz Bidziński, D. Kwapisz.

Mecz przerwany w 75 minucie, było nerwowo

- Wszyscy zagrali bardzo dobry mecz. Jako zespół korzystnie się prezentowaliśmy. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze okazje do podwyższenia wyniku. Ogólnie jestem zadowolony z tego sprawdzianu - mówił Adrian Sobczyński, szkoleniowiec Kamiennej Brody.
W 75 minucie mecz został przerwany. - Sędzia się pogubił, doszło do zamieszek między zawodnikami. Było nerwowo. Arbiter skończył ten pojedynek przy stanie 1:1 - dodał szkoleniowiec Kamiennej.

Na razie doszedł tylko Konrad Skwarliński

W sparingu tym zagrał Konrad Skwarliński, który trafił do zespołu z Brodów z KSZO 1929 Ostrowiec. Nikt więcej nie był testowany. - Nie licząc Konrada, na razie trenujemy w starym składzie. Nie szukamy nikogo na siłe, bo mamy mocny zespół. Być może dołączy jakiś młodzieżowiec, ale okaże się to po najbliższych sparingach - powiedział Adrian Sobczyński, trener Kamiennej.

Star w sobotę zagra z MKS KSZO Junior Ostrowiec

Drugi nasz przedstawiciel w klasie okręgowej w sobotę nie rozegrał sparingu z Rado-miakiem II Radom. Boisko nie nadawało się do gry po opadach śniegu. W sobotę, 7 lutego, piłkarze Staru Starachowice zmierzą się w meczu kontrolnym z MKS KSZO Junior. Pojedynek odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim, rozpocznie się o godzinie 11.

Na razie bez nowych piłkarzy i Fabjańskiego

Star również na razie trenuje w starym składzie. - Nie doszedł żaden nowy zawodnik. Nie wszyscy jednak podjęli treningi. Z różnych względów, bo jest to amatorski zespół. Myślę, że w połowie lutego będę wiedział, kim będę dysponował w rundzie wiosennej - powiedział Zdzisław Spadło, szkoleniowiec Staru.

Jednym z tych piłkarzy, którzy na razie nie wznowili treningów, jest Mariusz Fabjański. Najbliższe dni pokażą, czy dołączy on do starachowickiego zespołu i będzie w nim grał w rundzie rewanżowej w klasie okręgowej.