Hiszpańska Naturehouse La Rioja, francuski Montpellier lub niemiecki Flensburg - to potencjalni rywale Vive Tauronu [TRANSMISJA Z LOSOWANIA]

/dor/
Po ostatniej grupowej kolejce Ligi Mistrzów wiadomo już, kto może być rywalem zespołu Vive Tauron w kolejnej edycji Velux EHF Champions League.

ZOBACZ TRANSMISJĘ LIVE

Potencjalnymi rywalami mistrzów Polski są zespoły, które zajęły czwarte miejsca w grupach A, B i C. I tak kielczanie mogą zmierzyć się z hiszpańską Naturehouse La Rioja, francuskim Montpellier lub niemieckim Flensburgiem-Handewitt. Kielecki zespół nigdy w historii nie spotkał się z żadną z tych drużyn w europejskich pucharach. Losowanie par 1/8 LM odbędzie się we wtorek, 24 lutego, o godzinie 12.30.

Hiszpańska drużyna Naturehouse La Rioja zajęła czwarte miejsce w grupie A, ustępując miejsca niemieckiemu THW Kiel, francuskiemu PSG i chorwackiej Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb.

Ubiegłoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów - Flensburg Handewitt zajął czwartą pozycję w grupie B, za plecami FC Barcelony, KIF Kolding Kopenhagi i Orlen Wisły Płock. Francuskie Montpellier awansowało do 1/8 z czwartego miejsca w grupie C. Lepsi od zespołu Venio Loserta okazało się MKB MVM Veszprem, Vardar Skopje i Rhein Neckar Lowen.