Krzysztof Wójcicki zdobył "brąz" na mistrzostwach Polski. To historyczny medal w narciarstwie klasycznym!

/dor/
Ogromny sukces odniósł Krzysztof Wójcicki z Olimpu Wzdół Rządowy. Zdobył brązowy medal na 11. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w narciarstwie biegowym, które odbyły się w Szermencie koło Suwałk.
Krzysztof Wójcicki zdobył
Archiwum prywatne

(fot. Archiwum prywatne)

-W czwartek rozgrywany był bieg łączony - 10 kilometrów stylem klasycznym, 10 kilometrów łyżwą. Krzysiu spisał się znakomicie. Wywalczył "brąz". Przez 17 kilometrów był drugi, ale później wyprzedził go zawodnik z Poronina i Krzysiu zakończył bieg na trzeciej pozycji. Cieszymy się niezmiernie, bo jest to pierwszy w historii naszego klubu medal w narciarstwie klasycznym - z zadowoleniem mówił Cezary Wójcicki, trener Krzysztofa Wójcickiego i pozostałych biegaczy ULKS Olimp Wzdół Rządowy.