Autobusy linii numer 2, 34, 40, 54 pojadą od ulicy Ogrodowej przez Seminaryjską, Tarnowską i Wapiennikową.Powrót odbędzie się w odwrotnej kolejności.
Linia numer 4, od ulicy Tarnowskiej została poprowadzona przez Wapiennikową, Husarską i Marmurową do Pakosza. W kierunku powrotnym autobusy pojadą od ulicy Husarskiej przez Wapiennikową do Tarnowskiej.
Autobusy linii numer 6 od ulicy Żelaznej pojadą ulicami Żytnią, Biskupa Czesława Kaczmarka do ulicy Krakowskiej, a w kierunku powrotnym przez Armii Krajowej, Żytnią (zawrócą na rondzie) do ulicy Żelaznej.
Trasę "19" wyznaczono od ulicy Seminaryjskiej przez Ogrodową, Żytnią, Armii Krajowej do ulicy Krakowskiej. Powrót w odwrotnej kolejności.
Autobusy linii numer 27 będą kursować zmienioną trasą od ulicy Żytniej przez Biskupa Kaczmarka do ulicy Krakowskiej. W kierunku powrotnym pojadą od ulicy Ściegiennego przez Wapiennikową, Tarnowską, Seminaryjską do Żytniej.
Kursy autobusów linii numer 29 od ulicy Ogrodowej wyznaczono ulicami Seminaryjską, Tarnowską, Wapiennikową do Ściegiennego. Trasa powrotna poprowadzi przez ulicę Armii Krajowej do Grunwaldzkiej.
Autobusy linii numer 30 i 107 pojadą ulicą Tarnowską do Wapiennikowej, powrót w odwrotnej kolejności.
Trasę linii numer 33 poprowadzono od ulicy Seminaryjskiej przez Tarnowską do Jerzego Popiełuszki, a powrót w odwrotnej kolejności.
Przebieg linii numer 44 został wyznaczony od ulicy Żytniej przez Biskupa Czesława Kaczmarka, Pakosz, Marmurową do Szczepaniaka.
Kursowanie bezpłatnych linii OZ i OW będzie zawieszone w tych godzinach.
SPRAWDŹ najświeższe wiadomości z KIELC
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?