Alit Ożarów szlifuje formę, doszedł Frańczak

Dorota Kułaga
Nasza praca idzie w dobrym kierunku - mówi Marcin Wróbel.
Nasza praca idzie w dobrym kierunku - mówi Marcin Wróbel. Kamil Markiewicz
Piłkarze czwartoligowego Alitu Ożarów w miniony weekend rozegrali kolejny mecz kontrolny.

W Ożarowie zremisowali z Pogonią Staszów 2:2, bramki dla naszej drużyny zdobyli Michał Kamiński i Przemysław Rzepa.

-To był bardzo wymagający przeciwnik. W pierwszej połowie dużo było walki, agresywnej gry, mało składnych, płynnych akcji. Po przerwie przejęliśmy inicjatywę. Stworzyliśmy dużo sytuacji do strzelenia goli. Przegrywalismy jednak 1:2 i doprowadziliśmy do wyrównania. Mieliśmy jeszcze trzy, cztery okazje do zdobycia zwycięskiej bramki, ale zabrakło skuteczności - mówił Marcin Wróbel, grający trener czwartoligowego Alitu Ożarów. Dodał, że jego zespół prezentuje się coraz solidniej. -Praca idzie w dobrym kierunku. Myślę, że im bliżej rozpoczęcia rundy wiosennej, tym forma naszej drużyny będzie wyższa - powiedział trener Marcin Wróbel.

W niedzielę Alit zagra kolejny mecz kontrolny. Jego rywalem będzie Wisła Annopol. Spotkanie odbędzie się w Ożarowie, rozpocznie się o godzinie 10.

Jeśli chodzi o zmiany kadrowe, to przesądzone już jest, że w rundzie wiosennej w zespole z Ożarowa zagra Piotr Frańczak, który do tej pory występował w OKS Opatów, rywalizującym w drugiej grupie świętokrzyskiej klasy A. Od kilku tygodni trenuje z zespołem Alitu, gra w meczach kontrolnych. Powinien być wzmocnieniem siły ofensywnej zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Wróbla.