Hetman zmierzy się z trzecioligowcem

Redakcja
Kamil Markiewicz
W sobotnim sparingu rozgrywanym we Włoszczowie, Hetman pokonał A-klasowego Samsona Samsonów 4:3. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 2:1. Gole dla naszej drużynie strzelali: Marcin Michałek, Marek Bugaj, Damian Miernik i Tomasz Kozłowski.

- Na początku spotkania widać było zmęczenie naszych zawodników ciężkimi treningami. Goście po kilku minutach wyszli na prowadzenia, ale całe szczęście szybko zdołaliśmy wyrównać, po golu Marcina Michałka. Po chwili Marek Bugaj wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Z czasem gracze Hetmana prezentowali się coraz lepiej.

Trzeciego gola strzelił Damian Miernik, który dobił uderzenie Pawła Cegieły, po którego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. Czwartego gola strzelił Tomasz Kozłowski, który technicznym strzałem pokonał bramkarza gości - mówił Grzegorz Włodarczyk, kierownik włoszczowskiej drużyny. W sobotę, 7 marca, o godzinie 14, Hetman zagra na własnym boisku z trzecioligowym Partyzantem Radoszyce.