Zwolenianka w Radomiu zremisowała z Orłem Wierzbica (WIDEO)

/SzS/
Fragment meczu Zwolenianka - Orzeł (białe stroje).
Fragment meczu Zwolenianka - Orzeł (białe stroje). S. Szymczak
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Zwolenianka Zwoleń zremisowała z Orłem Wierzbica 1:1. Obie nasze drużyny zagrożone są spadkiem i ten remis zbytnio nikogo nie zadowolił.

Zwolenianka Zwoleń - Orzeł Wierzbica 1:1 (1:1), Denkiewicz 42 - Bartosiak 12.

Zwolenianka: Samb - Rojek, Sikora, Kopeć, Kośmiński, Denkiewicz, Rokiciński (75 Borzęcki), Ogonowski, Rogala, Gil, Teboh.

Orzeł: Czarnota - K. Molga, Wiktor Kupiec, Wojciech Kupiec, M. Molga (55 Wójcik), Lament, Czarnecki, Kosela, Bartosiak (84 Jaworski), S. Stąpór, Skowroński (71 Sokołowski).

Mecz rozegrano w Radomiu na boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Narutowicza. To dlatego, że boisko Zwolenianki nie nadawało się jeszcze do gry. W 12 minucie zagapiła się defensywa Zwolenianki i po ładnej akcji Tomasz Bartosiak zdobył gola.
Tuż przed przerwą Denkiewicz zamknął dośrodkowanie Pawła Rogali i wyrównał stan meczu.

W 69 minucie świetną okazję dla Orła miał Tomasz Bartosiak, który w sytuacji sam na sam z golkiperem Zwolenianki strzelił pod jego nogami, ale...piłka minęła słupek. Kilka chwil wcześniej Rafał Gil oddał strzał z dystansu i piłka minimalnie przeszła nad bramką.

Dużo było walki momentami agresywnej z obu stron. W 90 minucie po drugiej żółtej kartce otrzymali Mateusz Borzęcki ze Zwolenianki i i Mateusz Wójcik z Orła. Tym samym oba zespoły kończyły w osłabieniu.