Sebastian Barabasz zdobył "srebro" w Austrii i na mistrzostwach kraju

(dor)
Sebastian Barabasz (z lewej) był drugi na zawodach w Austrii.
Sebastian Barabasz (z lewej) był drugi na zawodach w Austrii. archiwum prywatne
Bardzo dobrze zaczęli tegoroczne starty zapaśnicy Czar-nych Połaniec. Spore możliwości potwierdzili na zawodach w Austrii i na mistrzostwach Polski w Rzeszowie.

Na międzynarodowym turnieju z cyklu Grand Prix Austrii -Wolfurt 2015 Sebastian Barabasz wywalczył srebrny medal. W Rzeszowie nasi zapaśnicy rywalizowali natomiast w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym.

Znowu świetnie wypadł Sebastian Barabasz, który wywalczył srebrny medal.
Dodajmy, że w Austrii Sebastian Barabasz walczył w kategorii 58 kilogramów, a w Rzeszowie w 55 kilogramów. Jego klubowy kolega Kamil Bednarek na Mistrzostwach Polski w Rzeszowie w swoim debiucie w grupie juniorów zajął trzynastą lokatę w kategorii wagowej do 84 kilogramów. Drużyna Czarnych Połaniec w klasyfikacji drużynowej na tych zawodach uplasowała się na trzynastym miejscu w gronie 38 ekip z całej Polski. - Początek roku mamy bardzo dobry, oby tak dalej. Przed nami kolejne ważne starty - powiedział Wiktor Skrobacz, trener zapaśników Czarnych Połaniec.