Wygrana Broni Radom nad Startem Otwock 2:1 [WIDEO, ZDJĘCIA]

/SzS/
Zdobywca pierwszej bramki, Piotr Nowosielski
Zdobywca pierwszej bramki, Piotr Nowosielski S. Szymczak
Piłkarze radomskiej Broni pokonali w meczu trzeciej ligi, Start Otwock 2:1. Oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu.
Broń Radom - Start Otwock

Broń Radom - Start Otwock 2:1 (0:0), Nowosielski 70, Marczak 80 z karnego - Bylak 51

Broń: Budzikur - Krukowski, Gorczyca (66 Bojek), Ankurowski, Wichucki, Leśniewski (90 Stefański), Skórnicki, Sałek, Nowosielski (85 Wicik), Marczak, Bouchniba (90 Wicik).

Piłkarze Broni na swoim boisku nie zachwycili podobnie jak dwa tygodnie wcześniej z WKS Wieluń (1:2). Jednak tym razem radomianie walczyli do samego końca o komplet punktów. W 51 minucie stracili gola po błędzie defensywy i bramkarza. Ruszyli do odrabiania strat i w 70 minucie po ładnej asyście Mariusza Marczaka, Piotr Nowosielski strzałem po ziemi pokonał Jakuba Dutkowskiego.

W 80 minucie Tomasz Karaś odbił piłkę ręką w polu karnym, gdy ta zmierzała do bramki. Dostał drugą żółtą kartkę i Start kończył w osłabieniu. Rzut karny na gola zamienił Mariusz Marczak, który w 85 minucie też zarobił drugą żółtą kartkę i Broń również kończyła w osłabieniu. Końcówka była nerwowa, ale Broń nie dała sobie wydrzeć wygranej.