Remis Radomiaka Radom z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim

/W.Ł./
W meczu piłkarskiej trzeciej ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki zremisowała na własnym boisku 1:1 z liderem Radomiakiem Radom.

Pogoń - Radomiak 1:1 (1:0), Sołtys 2 - Śliwiński 90.
Radomiak: Kula - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Sulkowski, Kiełtyka, Agu, Radecki, Brągiel, Leandro (Wolski), Stanisławski (Śliwiński).

Radomiak dał się zaskoczyć już w 2 minucie meczu. Mateusz Sołtys pokonał bramkarza Michała Kulę. Od 65 minuty radomianie grali w "10", po tym jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Mateusz Radecki. Podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego grali niezwykle ambitnie i w 90 minucie, Przemysław Śliwiński strzelił wyrównującego gola.