Klasa A, grupa 1. Wysoki wynik na inaugurację (zdjęcia)

Kamil Markiewicz
Szymon Dudek (przy piłce) zdobył dwie bramki dla Sokoła Rykoszyn w wygranym spotkaniu z Hetmanem II Włoszczowa. Kamil Markiewicz
W sobotnim meczu pierwszej grupy klasy A, Sokół Rykoszyn pokonał u siebie rezerwy Hetmana Włoszczowa aż 6:0.

Klasa A, grupa 1. Sokół Rykoszyn - Hetman II Włoszczowa 6:0

Sokół Rykoszyn - Hetman II Włoszczowa 6:0 (2:0)

Bramki: Dudek 35, 40, K. Domagała 52, P. Wijas 60, Stańczyk 71, D. Domagała 78.
Sokół: Trela - Szymkiewicz (60. Czerwiak), P. Wijas (80. D. Hajduk), Poddębniak, D. Domagała - M. Wijas, Kołodziej, B. Hajduk (55. Nowek), Dudek (75. Nowakowski) - K. Domagała, Stańczyk.

W 20 minucie bramkarz gości Damian Dyras faulował w polu karnym Szymona Dudka, za co otrzymał czerwoną kartkę. Gospodarze otrzymali rzut karny, którego wykonawcą był Kamil Domagała. Gracz Sokoła nie wykorzystał "jedenastki", posyłając piłką nad poprzeczką. W 28 minucie Albert Szymkiewicz również był faulowany w polu karnym Hetmana. Gospodarze po raz drugi nie wykorzystali rzutu karnego. W poprzeczkę trafił Krzysztof Stańczyk.

- Wysoka wygrana cieszy. Mieliśmy mnóstwo sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. To spotkanie było wielką niewidomą, ponieważ w naszym zespole pojawiło się kilku nowych zawodników. Mimo korzystnego wyniku, przed nami jeszcze dużo pracy - mówił Paweł Wijas, grający trener Sokoła.