Czwarta liga mazowiecka. Szybkie strzelanie i remisowe derby w Szydłowcu (wideo, zdjęcia)

Piotr STAŃCZAK, [email protected]
Szydłowcu nie brakowało takiej walki. Na murawę pada napastnik gospodarzy Kamil Czarnecki (z prawej) po starciu z graczem Energii Patrykiem Walaskiem (w środku). Obok Damian Staniszewski. Piotr Stańczak
Szydłowianka Szydłowiec zremisowała z Energią Kozienice 1:1 w derbach regionu radomskiego w czwartej lidze.
Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice 1:1Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice 1:1

Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice 1:1

Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice 1:1 (1:1), bramki: Patryk Czarnota 7 min. - Daniel Ciupiński 4.
Szydłowianka: Osobiński - Biela, Drożdżał, M. Kobylarczyk, Suwara - P. Kobylarczyk (67. Miller), Czarnota, Kowalczyk, Zagórski - Łaciak (76. Szyszka), Czarnecki.
Energia: Piaseczny - Szary, Janiszewski, Walasek, Mortka - Kalinka, Zawadzki (67. Nowocień), Kołodziejczyk, Kucharczyk (67. Putin) - Ciupiński, Staniszewski.

Derby regionu radomskiego w Szydłowcu zapowiadały się ciekawie. Emocje przyniosły już pierwsze minuty.
W czwartej Daniel Ciupiński pokonał Macieja Osobińskiego strzałem tuż przy słupku w lewy róg. Energia objęła prowadzenie, którym jednak cieszyła się tylko trzy minuty. Tomasz Zagórski zacentrował w pole karne gości z rzutu wolnego, celną główką popisał się Patryk Czarnota.
W 90 minucie okazji dla gospodarzy nie wykorzystał Błażej Miller. W doliczonym czasie gry Energia wykonywała rzut wolny. Tym razem z około 20 metrów huknął Andrzej Kalinka - zadrżała poprzeczka, wraz z nią serca szydłowieckich piłkarzy i kibiców.

Więcej o tym meczu i pozostałych w czwartej lidze przeczytacie w poniedziałkowym "Echu Sportowym".