Lider trzeciej ligi Radomiak Radom gromi Pogoń Siedlce

/W.Ł./
W akcji, Rossi Leandro, napastnik Radomiaka Radom.
W akcji, Rossi Leandro, napastnik Radomiaka Radom. radomiak.pl
W meczu piłkarskiej trzeciej ligi, Radomiak 1910 Radom pokonał na własnym 4:0 rezerwy pierwszoligowej Pogoni Siedlce.

Radomiak Radom - Pogoń II Siedlce 4:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Rossi Leandro 31, 2:0 Szymon Stanisławski 63, 3:0 Przemysław Śliwiński 65, 4:0 Jakub Cieciura 90 z rzutu karnego

Radomiak: Kula - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Sulkowski - Kiełtyka (69 Wolski), W. Puton, Agu, Brągiel (82 Serodziński) - Leandro (80 Wnuk), Stanisławski (64 Śliwiński).
Sędziował: Artur Mital (Ciechanów). Widzów: 500.

W 76 minucie zamarły serca kibicom Radomiaka na stadionie, kiedy po brutalnym wejściu Damiana Guzka na nogi Rossi Leandro, napastnik "zielonych" przez kilka minut nie mógł wstać z murawy boiska. Za chamskie zagranie gracz gości został ukarany czerwoną kartką przez bardzo dobrze prowadzącego mecz arbitra Artura Mitala.

- Co z nogą Brazylijczyka? - Mam nadzieję, że po badaniach wszystko będzie dobrze i w sobotę zagra w derbach z Bronią Radom - powiedział po meczu Jacek Magnuszewski, trener lidera trzeciej ligi.

Cały mecz przebiegał pod dyktando naszego zespołu. Od zdecydowanie wyżej porażki gości uratował bramkarz Mateusz Tobjasz.
W 31 minucie po raz pierwszy skapitulował na strzale lobem Rossi Leandro. Na 2:0 powyższył Szymon Stanisławski, który dobił strzał Michała Kiełtyki. Strzelec gola wszedł z boiska. Za niego pojawił się Przemysław Śliwiński, który w pierwszym kontakcie z piłką podwyższył wynik na 3:0. Rezultat meczu ustalił Jakub Cieciura wykorzystując rzut karny podyktowany za faul bramkarza na Przemku Śliwińskim.