Broń Radom - Warta Sieradz 2:0. Oby tak zawsze (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Piotr Nowosielski (na pierwszym planie z lewej), chociaz gola nie zdobył to miał udział przy obu bramkach dla Broni S. Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom po serii czterech meczów bez wygranej, pokonali Wartę Sieradz 2:0. Cieszy styl gry gospodarzy, ale przede wszystkim komplet punktów.
Broń Radom - Warta Sieradz

Broń Radom - Warta Sieradz 2:0 (0:0)
Bramki: Mariusz Marczak 68, 75

Broń: Budzikur - Wieczorek, Gorczyca, Ankurowski, Wichucki (65 Dobosz), Wicik (46 Leśniewski), Sałek, Bouchniba (78 Bojek), Skórnicki, Marczak, Nowosielski (85 Więcek).

Pierwsza połowa była dość wyrównana, ale to Broń była bliżej zdobycia gola. W 14 minucie Piotr Nowosielski wyszedł sam na sam z golkiperem gości i strzelił minimalnie obok słupka. Bardzo dobrze przez cały mecz współpracowała ze sobą trójka graczy, wspomniany Nowosielski, zdobywca dwóch bramek, Mariusz Marczak, ale również Wajih Bouchniba, od którego często zaczynały się akcje ofensywne.

Po przerwie sytuacji podbramkowych nasz zespół miał mnóstwo. Przewaga Broni momentami była przygniatająca. W końcu w 68 minucie wspomniany trójkąt graczy (Bouchniba, Nowosielski, Marczak) zainicjował szybką akcję, wymienił cztery podania i Marczak dołożył tylko nogę. Zresztą w 75 minucie padła druga bramka bardzo podobna.

Od 70 minuty goście grali w "dziesiątkę" bo drugą żółtą kartkę zobaczył Piotr Bartłoszewski. Warta w osłabieniu próbowała odrabiać straty, a Broń mogła jeszcze dobić przeciwnika. Między innymi Michał Bojek z trzech metrów nie trafił do pustej bramki.