Rezerwy Rosy Radom przegrały z Sokołem Łańcut i zakończyły sezon (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu Rosy II z Sokołem
W meczu play off pierwszej ligi koszykarzy Rosa II Radom przegrała z Sokołem Łańcut 60:88. Rywalizacja pomiędzy drużynami już się zakończyła.
Rosa II - Łańcxut

Rosa II Radom - Sokół Łańcut 60:88

UTH ROSA Radom - PTG Sokół Łańcut 60:88 (12:20, 9:22, 21:28, 18:18)

UTH ROSA: Bonarek 13 (1), Kardaś 11 (3), Schenk 11 (1), Czajkowski 10 (2), Stopierzyński 7, Kapturski 3, Gos 3, Sobuta 2, Zegzuła 0, Cetnar 0, Zwęgliński 0.

Sokół: Kulikowski 18, Pisarczyk 16 (1), Rduch 16 (1), Pławucki 14 (2), Klima 9 (1), Bręk 6, Wrona 4, Czerwonka 2, Fortuna 0, Buszta 0.

Po dwóch porażkach w Łańcucie, w sobotę doszło do trzeciego, decydującego meczu w Radomiu. Wydawało się, że młodzież poradzi sobie i zdoła doprowadzić do czwartego pojedynku. Tak się jednak nie stało. Właściwie już pierwsza kwarta pokazała, że goście są bardziej zdeterminowani i zmotywowani. Na przerwę schodzi z pona 20-punktową przewagą.

UTH Rosa, czyli rezerwy ekstraklasowej drużyny debiutowały w pierwszej lidze. Odpadły w pierwszej rundzie play off, ale trzeba przyznać, że już sam fakt, że po sezonie zasadniczym udało im się wywalczyć miejsce w czołowej ósemce, już jest dobrym osiągnięciem.